Cesta: OMA » Slovensko » Bratislavský kraj » Bratislava » okres Bratislava II » Ružinov » Nivy » Doprava » dpb » bus
Nivy Doprava dpb bus
Doprava od dpb typu bus
V Nivy prevádkuje dpb 55 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 75 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od dpb typu bus Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus
V Nivy prevádkuje dpb 55 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 75 km.
- mhd Bus 98: Jasovská = > Kukučínova 98
- mhd Bus 98: Kukučínova = > Jasovská 98
- mhd Bus 70: Most SNP = > Stn. P. Biskupice 70
- mhd Bus N74: Hlavná stanica = > Vlčie hrdlo n74
- mhd Bus 66: Grófska niva = > Domkárska 66
- mhd Bus 66: Domkárska = > Grófska niva 66
- mhd Bus 70: Stn. P. Biskupice = > Most SNP 70
- mhd Bus N74: Vlčie hrdlo = > Hlavná stanica n74
- mhd Bus 87: Ovsište = > Bodvianska 87
- mhd Bus 87: Bodvianska = > Ovsište 87
- mhd Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto 68
- mhd Bus N61: Hlavná stanica = > Letisko n61
- mhd Bus 96: Prokofievova = > Avion Shop. Park 96
Pokračovanie
- mhd Bus N61: Letisko = > Hlavná stanica n61
- mhd Bus 50: Kukučínova = > OC Einsteinova 50
- mhd Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska 68
- mhd Bus 50: OC Einsteinova = > Kukučínova 50
- mhd Bus 96: Avion Shop. Park = > Prokofievova 96
- mhd Bus 78: Nové SND = > Stn. P. Biskupice 78
- mhd Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND 78
- mhd Bus N70: Hlavná stanica = > Stn. P. Biskupice n70
- mhd Bus N70: Stn. P. Biskupice = > Hlavná stanica n70
- mhd Bus 163: Za Mokráňom = > Račianske mýto 163
- mhd Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie 39
- mhd Bus 63: Lamač = > Avion Shop. Park 63
Pokračovanie
- mhd Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná 39
- mhd Bus 163: Račianske mýto = > Za Mokráňom 163
- mhd Bus 61: Hlavná stanica = > Letisko 61
- mhd Bus 61: Letisko = > Hlavná stanica 61
- mhd Bus 63: Avion Shop. Park = > Lamač 63
- mhd Bus 61: Letisko = > Avion Shop. Park = > Hlavná stanica 61
- mhd Bus 75: Kadnárova = > Čiližská 75
- mhd Bus 53: Vajnory = > Trnavské mýto 53
- mhd Bus 75: Čiližská = > Kadnárova 75
- mhd Bus 88: Autobusová stanica = > Most SNP 88
- mhd Bus N53: Hlavná stanica = > Vajnory n53
- mhd Bus 88: Most SNP = > Autobusová stanica 88
- mhd Bus 90: Danubiana = > Stn. Rusovce = > Nové SND 90
- mhd Bus 90: Stn. Rusovce = > Nové SND 90
- mhd Bus 90: Nové SND = > Jasovská 90
Pokračovanie
- mhd Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce 90
- mhd Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce = > Danubiana 90
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1 21
- mhd Bus 25: Autobusová stanica = > Opletalova, VW5 = > Jána Jonáša, VW1 25
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Pri Sandbergu 21
- mhd Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1 = > Volkswagen, VW2 21
- mhd Bus 25: Autobusová stanica = > Volkswagen, VW2 25
- mhd Bus N33: Dlhé diely = > Hlavná stanica n33
- mhd Bus N53: Vajnory = > Hlavná stanica n53
- mhd Bus 53: Trnavské mýto = > Vajnory 53
- mhd Bus 25: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Autobusová stanica 25
- mhd Bus 21: Pri Sandbergu = > Autobusová stanica 21
- mhd Bus 25: Volkswagen, VW2 = > Autobusová stanica 25
- mhd Bus 21: Volkswagen, VW2 = > Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica 21
- mhd Bus 21: Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica 21
Pokračovanie
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...